Тел.: (066... показать
Юля

был на сайте: 4 года назад

Компания "Sofitem клінінгова компанія"

Киев

Надаємо якісне і професійне прибирання будь-яких типів приміщень.
Клінінгова компанія Софітем - це комплекс професійних заходів по наведенню чистоти, які здійснюються згідно з визначеним планом. Забезпечуємо приміщення, обладнання, меблі, ідеальним станом. Прибирання проводиться із застосуванням потужної техніки, ефективних засобів хімічного очищення поверхонь різної текстури. Кожен працівник, клінер, виконує своє завдання на відведеній йому ділянці.
Для прибирання використовуємо спеціальні миючі та чистячи засоби, які видаляють будь-які забруднення куди більш ефективно, ніж звичайна побутова хімія.
У прибиранні використовуємо науковий підхід: порядок дій закріплений регламентом, кожен член клінінгової бригади знає свої обов'язки і ділянку роботи. В результаті прибирання виконується дуже швидко, всі поверхні сяють чистотою, а в повітрі витає непередаваний аромат свіжості.
Якщо наші пропозиції Вам цікаві, якщо Ви хочете дізнатися більше, звертайтеся до нас за детальною консультацією.
Ми розуміємо, що дана інформація для Вас може бути новою і в якомусь аспекті незрозумілою, тому сміливо телефонуйте нам, і ми максимально докладно проконсультуємо Вас по всіх перевагах.
https://sofitem.com.ua/ru/#services
Якість сервісу гарантовані!


УБОРКА
Комплексная уборка помещений 20 грн. / м²

Отзывы

Оставить отзыв

Сфера деятельности

  1. Вывоз строймусора и уборка