Тел.: (063... показать
был на сайте: 1 год назад

Бригада "Dnipro.Repair"

Днепропетровск

5

Наша бригада спеціалістів - це команда професіоналів з багаторічним досвідом укладання підлогового укриття. За свою практику, яка триває вже 15 років, ми здобули значний досвід та експертизу у різних типах підлогових покриттів і методах укладання.

Наша бригада складається з різних спеціалістів, які доповнюють один одного та працюють в гармонії, щоб забезпечити якісне та професійне виконання робіт. У нашому складі є майстри-паркетники, плиточники, ламінатники та інші фахівці, які мають високу кваліфікацію та розуміння різних матеріалів і технологій.

Ми детально ознайомлені з різними типами підлогових матеріалів, такими як паркет, ламінат, плитка, лінолеум, ковролін і багато інших. Ми знаємо, як правильно підготувати основу для укладання покриття, провести попередню підготовку поверхні, обробити її і виконати необхідні розміри та вирівнювання.

Наша команда також має досвід у використанні спеціального обладнання і інструментів для досягнення найкращих результатів. Ми знаємо, як працювати з різними системами укладання, включаючи клейовий метод, сухий метод, систему "плаваючої" підлоги та інші.


Отзывы

Оставить отзыв

Сфера деятельности

  1. Внутренняя отделка
  2. Штукатурные и малярные работы
  3. Плиточные работы